Online Překladač

Náš online překladač vět a textů je tu pro rychlé a kvalitní překlady textů v prohlížeči i mobilu kdykoliv je potřebujete. Nabízíme překlad 64 světových jazyků a mezi stovkami jazykových párů.

 

Text k překladu zadejte do pole vpravo. Můžete použít též tlačítko pro automatickou detekci zdrojového jazyka.

Zakázkový překlad a tlumočení

Nestačí vám online překlad? Potřebujete profesionální překlad na zakázku anebo tlumočení? V našem katalogu překladatelských a tlumočnických firem naleznete nejlevnější překlad či tlumočníka.

Překladač vět a textů

automaticky rozpoznat jazyk

Google překladač zdarma?

Google Translate API, tedy programátorské rozhraní k překladům jazyků, kvůli zneužívání přestává být zdarma. Automatizované překlady jsou nyní zhruba za 1,50 Kč / NS (normostrana).

Služba Google Translate API, tedy možnost automatizování překladů ve vaší vlastní aplikaci či programu skrze webové rozhraní, již není nadále zdarma. Google Translate je nyní placená služba s následující cenovou politikou

Ceník automatizovaného překladu Google Translate API

  • Překlad textů ... cena 20 USD za milión znaků
  • Detekce jazyka ... cena  20 USD za milión znaků

Google se tak brání před zneužíváním služby, které prý bylo u verze zdarma značné. Pokud tedy potřebujete kvalitní překlad jazyků od Google, připravte si kreditní kartu. Google inkasuje prostředky z vaší karty každý měsíc vždy na základě reálného množství přeložených textů (viz cena překladu výše). Cena za automatizovaný /robotický/ překlad je pak v přepočtu cca 1,50 Kč za normostranu (NS).

Google Translate je však bezkonkurenčně nejlepší službou v této oblasti. Kvalita překladu je vynikající. Podpora aplikace je k neuvěřitelným 64 světovým jazykům. Užitečnou vlastností je též detekce jazyka zdrojového textu, díky které můžete ve své aplikaci přijímat vstupy v libovolném jazyce.

Pokud chcete překlad zdarma pro vaše webové stránky, ten zůstává i nadále zdarma. Byl pouze přejmenován na Google Website Translator Gadget. Nainstalovat si dynamický překladač na Vašem webu můžete zde: http://translate.google.com/translate_tools

Stejně tak je zdarma i online překladač vět a textů na tomto portále.

Překlad
09.08.2013 20:21:12 | Diana krajcsovicsová
Dobrý den potřebuji překlad : metoo to share . Shares available . Shares in issue . Děkuji
překlad
07.12.2013 17:10:33 | jakub hosch
dobry den potrebuji prosim tohle prelozit : It was a biggie too - 190lbs field dressed. Got him in the neck, went down like a dead weight. My son is a man now!
Překlad z latiny do češtiny
22.08.2020 18:47:46 | Anna Macakova
Ut brevis hora fugit mutabile tempus et properante fugit scilited Vita pede.
Překlad z latiny do češtiny
22.08.2020 18:52:31 | Anna Macakova
Út brevis hora fugit mutabile tempus et properante fugit scilited vita pede.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Nabídka spolupráce s Online Překladačem

Jste překladatel nebo tlumočník? Máte zájem o propagaci na tomto portálu? Nabízíme spolupráci s navštěvovaným online nástrojem pro překlad vět a textů. Více ...

Google překladač zdarma?

Google Translate API, tedy programátorské rozhraní k překladům jazyků, kvůli zneužívání přestává být zdarma. Automatizované překlady jsou nyní zhruba za 1,50 Kč / NS (normostrana). Více ...

Firemní reklama na Internetu

Využijte Internetové reklamy na váš web na odborném portálu.

Více v sekci Inzerce

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.