Online Překladač

Náš online překladač vět a textů je tu pro rychlé a kvalitní překlady textů v prohlížeči i mobilu kdykoliv je potřebujete. Nabízíme překlad 64 světových jazyků a mezi stovkami jazykových párů.

 

Text k překladu zadejte do pole vpravo. Můžete použít též tlačítko pro automatickou detekci zdrojového jazyka.

Zakázkový překlad a tlumočení

Nestačí vám online překlad? Potřebujete profesionální překlad na zakázku anebo tlumočení? V našem katalogu překladatelských a tlumočnických firem naleznete nejlevnější překlad či tlumočníka.

Překladač vět a textů

automaticky rozpoznat jazyk

Nabídka spolupráce s Online Překladačem

Jste překladatel nebo tlumočník? Máte zájem o propagaci na tomto portálu? Nabízíme spolupráci s navštěvovaným online nástrojem pro překlad vět a textů.

Praha - All High Seeds, s.r.o. je softwarové studio zabývající se výrobou internetových portálů již od roku 2001. Po pilotním webovém nástroji Převodník Měn nyní spouštíme portál Online Překladač . Jedná se o službu nabízející online překlad a katalog překladatelských a tlumočnických služeb.

Ke spolupráci na portálu hledáme partnery z oblasti překladu, slovníků, tlumočení, výuky jazyků, software překladačů apod. Vzhledem k potenciálu klíčového slova (fráze) "online překladač" (Hledanost výrazu je na seznam.cz cca 5.000 uživatelů denně) lze očekávat návštěvnost v řádech několika tisíc uživatelů překladače denně.

Nabízíme integraci nabídky Vašich produktů a služeb a jejich účinnou prezentaci přímo na portálu www.OnlinePrekladac.cz formou samostatných stránek s představením Vašich služeb, reklamních boxu, grafických bannerů anebo článků či novinek.

Spolupráce by probíhala formou barteru / kompenzace a dohody o spolupráci na 1 rok s automatickým prodloužením na následující léta

All High Seeds, s.r.o.

Kontaktujte nás

ŽÁDNÝ
02.05.2014 09:59:02 | Monika Tomášková
Dobrý den,
jen jsem se chtěla zeptat, jakým způsobem, pracuje Váš překladač ? Mě nefunguje ani na slova, natož na krátký text.
Děkuji za odpověď Tomášková
spolupráce
02.07.2018 08:17:38 | Eleoóra Hrbáčová
Dobrý den, mám zájem o Vaše služby .Prosím Vás o zaslání cenové nabídky na výše uvedenou E-mailovou adresu.Děkuji.
S pozdravem
Mgr. Eleonóra Hrbáčová

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Nabídka spolupráce s Online Překladačem

Jste překladatel nebo tlumočník? Máte zájem o propagaci na tomto portálu? Nabízíme spolupráci s navštěvovaným online nástrojem pro překlad vět a textů. Více ...

Google překladač zdarma?

Google Translate API, tedy programátorské rozhraní k překladům jazyků, kvůli zneužívání přestává být zdarma. Automatizované překlady jsou nyní zhruba za 1,50 Kč / NS (normostrana). Více ...

Firemní reklama na Internetu

Využijte Internetové reklamy na váš web na odborném portálu.

Více v sekci Inzerce

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.